Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lusterko - gdzie kupię kolor i szybko wymienię w w-wie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lusterko - gdzie kupię kolor i szybko wymienię w w-wie?

    Zamieszczone przez Marx

    Troche dziwne jest to ze na aucie nowym (O2 FL) mozna dostac wieksze upusty niz na aucie praktycznie schodzacym z rynku (O1) przy zblizonej cenie startowej, i przy wyzszym wyposazeniu w O1 (pakiet z climatronic)
    Bo pewnie technicznie, te dwie wersje mało się różnią od siebie a główna księgowa ustaliła, że tak ma być i już
    A tak poważnie, to niech mi ktoś powie czym się różni Tour od nowej skody po liftingu? (oprócz kosmetyki nadwozia).

  • #2
    Lusterko - gdzie kupię kolor i szybko wymienię w w-wie?

    Witam,
    wczoraj po raz pierwszy udało mi sie uszkodzić moją octavię :twisted: Mąż zareagował spokojnie, ale ja nie mogę nią jeździć, poszło całe lewe (kierowcy) lusterko z obudową + zarysowane lekko drzwi.
    Gdzie kupię szybko i wymienię w W-wie lub via internet całe lusterko do Octavii 1, najchętniej w kolorze szarym metalic (stone F7). NA allgero aktualnie nic nie ma, ewentualnie biorę pod uwagę zakup takiego do lakierowania, ale wtedy lakiernia w W-wie poszukiana, no i ile to może kosztować?
    Pozdr.
    Beata

    Komentarz


    • #3
      Kolor to chyba nigdzie.

      Kup a ASO i daj do malowania.

      Komentarz


      • #4
        w aso cena lusterka sterowanego elektrycznie i podgrzewanego - cena 480-520zł brutto
        cena zamiennika (niczym się nie różni od oryginału) - 170zł
        Oba lusterka do malowania - Octavia I.
        Przeżyłem to tydzień temu. Życzę silnych nerwów w podejmowaniu decyzji czy oryginał czy zamiennik.
        Silnik BFQ + sekwencja KME
        CB President Johnny II ASC+President HAWAII

        Kenwood KDC-BT92SD
        Hertz HSK 165
        Hertz DBX 250
        KICX Kap 45
        KICKER ZX 200.2
        Kable - Dietz, Caliber
        Kondzio 1F
        wygłuszenie drzwi

        Komentarz


        • #5
          Na allegro orginalne używki chodzą w granicach 200-300zł, może trafi Ci się pod kolor
          Pzdr

          Komentarz


          • #6
            A czy mozna samą obudowę kupic czy cale lusterko z mechanzmami itp.??

            Octavia 1.9 TDI ASV 2004---> FOTKI

            Była Fabia 1 1.4 MPI CLASSIC
            Jest O1 1.9 TDI ASV DRIVE
            Jest RAPID 1.2 TSI CJZD 110 KM RM 2016

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X